• Rok szkolny

• regionalny

• Wiktoria Jaroszewicz, Lena Kubajewska, Jan Kurasz i Filip Stepaniuk

• 3 miejsce drużynowo
        • Finał Wojewódzki XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym · regionalny · 2022/2023
        • 9 maja w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasza młodsza drużyna w składzie: Wiktoria Jaroszewicz, Lena Kubajewska, Jan Kurasz i Filip Stepaniuk zdobyli 3miejsce drużynowo na 15 drużyn. To najlepsze miejsce w historii naszego powiatu w finale wojewódzkim. GRATULUJEMY UCZNIOM oraz Panu Wiktorowi Zinkiewiczowi, który bardzo dobrze przygotował uczniów z wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w pokonywaniu toru przeszkód oraz Pani Elżbiecie Ciulkiewicz za dobre przygotowanie w udzielaniu pomocy przedmedycznej.
        • Lena Kubajewska

• 3 miejsce indywidualnie
        • 9 maja w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzki XLIV Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Lena Kubajewska zajęła 3 miejsce indywidualnie.
        • Suszko Maksymilian

• Laureat
        • Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka angielskiego · regionalny · 2022/2023
        • W roku szkolnym 2022/2023 tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego uzyskał uczeń klasy VIII, Maksymilian Suszko. Ogrom pracy przyniósł wymierne korzyści. Tytuł laureata upoważnia do zwolnienia z egzaminu ósmoklasisty, w tym przypadku z języka obcego i jest równoznaczny z uzyskiem z egzaminu najwyższego wyniku. Warto również wspomnieć, iż laureaci konkursów przedmiotowych o zasięgu wojewódzkim są przyjmowani w pierwszej kolejności do szkół ponadpodstawowych. Maksa do konkursu przygotował Pan Paweł Białokozowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.